Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž i60

19. 4. 2016
  i60.cz - magazín pro aktivní seniory


 

 
 

Dovolená, stěhování, golf, svatba... Co plánujete vy? Inspirujte ostatní!

 

Vážení příznivci magazínu i60!

Magazín i60 je nejen místem pro komunikaci čtenářů, ale také jejich vzájemnou inspiraci. Chystáte rekonstrukci domu, nebo stěhování z většího bytu do menšího? Rozhodli jste se, že se s partnerem vezmete? Chcete se naučit hrát golf, anebo zkusíte malovat? Budete studovat univerzitu třetího věku nebo si hodláte udělat řidičák? Připravujete nějaký zajímavý výlet či dokonce exotickou dovolenou? Napište nám, co plánujete!

Můj plán

Podělte se s ostatními čtenáři se svými záměry a plány a pokuste se je inspirovat. "Můj plán" - to je téma naší další soutěže, v níž můžete vyhrát pěkné knižní ceny.

Soutěž je určena pro všechny registrované čtenáře portálu i60 (registrovat se můžete zde), kteří vloží svůj soutěžní příspěvek na portál prostřednictvím svého profilu. Každý soutěžící může vložit až tři příspěvky, a to v období od 18. dubna do 30. dubna 2016. Vítěze vyhlásíme 1. května, jednoho vítěze vybere redakce, druhého sami čtenáři prostřednictvím chatu a třetího vítěze určí los. Těšíme se na vaše inspirativní příspěvky! A možná se právě k vašim plánům přidají i další čtenáři!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář